Rolety zewnętrzne - cennik

Rozumiejąc zróżnicowane potrzeby naszych klientów, do oferty dodaliśmy także rolety zewnętrzne, które poza płynną regulacją oświetlenia, posiadają także funkcję tłumienia hałasów dochodzących z zewnątrz, oraz dodatkowo zabezpieczają przed włamaniem. Dodatkową wygodę zapewnia funkcja sterowania pilotem (o ile takie mają!). Ważną zaletą naszych rolet zewnętrznych jest ich najwyższa jakość wykonania, która zapewnia długotrwałą, bezawaryjną pracę, oraz wysoką odporność na warunki atmosferyczne i zadrapania.

Koszt metra kwadratowego rolety zewnętrznej to 230 zł
Dodatkowy koszt to 100zł od każdego okna, przy zamówionych co najmniej 3 sztukach, przy jednej sztuce 200 zł, przy dwóch 150 zł
Podana cena za metr kwadratowy dotyczy nastepujących kolorów: biały, brązowy, szary, beżowy, antracyt przy kolorach drewnopodobnych jest o 30 % wyższa.
Dodatkowy koszt przy sterowaniu elektrycznym za pomocą przełącznika to 220 zł od rolety. Przy sterowaniu elektrycznym za pomocą pilota dodatkowy koszt od jednej rolety to 320 zł. Koszt pilota to 100 zł (jeden pilot obsługuje do pięciu rolet).